Gyvenimas klausantis muzikos

Gyvenamas protingame name yra tarsi skrydis autopilotu. Garso sistemos įrenginiai yra visiškai automatizuoti, todėl Jums belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Grįžus iš darbo namas sutinka Jus įjungdamas mėgstamą muziką, o iš jų išėjus, garso sistema išsijungia automatiškai.

Sužinoti daugiau

 

Tik viena programėlė

Išmaniajame name turite galimybę kontroliuoti muzikos paleidimą visuose kambariuose tik viena programėle, kurioje galite peržiūrėti garso takelių sąrašus ir bet kuriuo metu atlikti norimus pakeitimus. Šioje programėlėje taip pat galima reguliuoti garsą, pasirinkti norimas dainas ar jų grojaraštį, arba paleisti mėgstamą albumą.

Viskas viename

Įvairūs namuose esantys muzikos ir multimedijos įrenginiai gali būti integruoti į vieną centralizuotą sistemą. Tokiu būdu atsikratysite begalės nereikalingų nuotolinio valdymo pultelių ir visus prietaisus valdysite išmaniąja programėle.

Darnus veikimas kartu

Išmaniajame name įrenginiai sąveikauja tarpusavyje. Kiekvienas prietaisas žino, ką daro kitas, ir tokiu būdu sukuriama darni išmaniojo namo aplinka. Tai reiškia, kad tuo pačiu judesio davikliu galite valdyti apšvietimą, šildymą, apsaugos sistemą ar muziką.

Galite pasirinkite, kad skirtinguose kambariuose grotų skirtinga muzika. Svetainėje pasirinkite atpalaiduojančią muziką, įsipilkite taurę vyno ir atsiverskite mėgstamą knygą, tuo tarpu vaikai savo kambariuose gali klausytis jiems patinkančios muzikos. Dainas galite rinktis iš plataus muzikos asortimento – tiek iš asmeninės kolekcijos, tiek naudodami tokias muzikos paslaugas kaip „TuneIn“, „Spotify“, „Deezer“.

Apsaugos integravimas

Aptikusi įsibrovėlį išmaniojo namo garso sistema paleidžia muziką visu garsu. Tokio tipo garso apsaugos įjungimas išgąsdins bet kokį nusikaltėlį.
Susipažinkime plačiau

 

Aptarkime išmanaus būsto įrengimo galimybes

Išmanaus būsto sprendimai gali būti pritaikyti ir įdiegti bet kuriame name. Susidomėjote? Pakalbėkime apie Jūsų išmanųjį namą! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus  ir padėsime įsirengti intelektinio pastato sistemą.