Net neiškėlus kojos iš lovos išmaniojo namo sistema Loxone pradeda rūpintis šildymu šaltomis žiemos dienomis ir vėsina karštomis vasaros naktimis.

Besimokanti ir prisitaikanti šildymo valdymo sistema

Išmaniojo namo šildymo valdymo sistema gali mąstyti ir mokytis. Ji žino, kada reikia pradėti šildyti patalpą norint laiku pasiekti reikiamą temperatūrą, ir apskaičiuoja, kiek laiko tai užtruks. Sistema palaiko nustatytą kambarių šildymą net esant dideliems lauko temperatūros pokyčiams. Jei N. Šulija pateiks klaidiną orų prognozę, Jūsų namai išliks jaukūs ir šilti.

Lengvas valdymas

Autopilotu veikianti išmaniojo namo sistema leidžia tinkamu metu pasiekti reikiamą temperatūrą. Net jei grįšite namo ankščiau ir norėsite laikinai pakeisti kambario temperatūrą, tai padaryti galite išmaniojo telefono programėlėje.

Šildymas, kai jo reikia

Išmanusis namas žino jūsų šildymo poreikius. Jis suskaičiuoja, kiek namuose yra žmonių ir, ar Jūsų šeima yra išvykusi atostogų. Sistema tiesiogiai kontroliuoja šildymo šaltinį ir gali pagreitinti šildymą, kol bus pasiekta numatyta temperatūra. Pagal poreikį prisitaikanti šildymo sistema palaiko tinkamą patalpų temperatūrą ir taupo kaštus.

Paruošti išmanaus namo komplektai kiekvienam!

Paruoštus "Mini smart" komplektus galite peržiūrėti elektroninėje parduotuvėje. Į komplektą įskaičiuoti montavimo ir apmokymo darbai.
El. parduotuvė (jau greitai)

 

 

Norima temperatūra kiekviename kambaryje

Virtuvė 20 °C, svetainė 22 °C, darbo kambarys 18 °C.  Visuose kambariuose skirtingu paros metu palaikoma nustatyta temperatūra. Naktį geriau pailsėsite dėl puikiai išvėdintų kambarių ir poilsiui pritaikytos temperatūros, todėl būsite žvalūs, energingi ir pasiruošę imtis naujų iššūkių.

 

Visiems šildymo šaltiniams

Nesvarbu, ar tai būtų infraraudonųjų spindulių, konvekciniai ar elektriniai šildytuvai, šilumos šaltiniai, naudojantys dujas, kietąjį kurą, ar šilumos siurbliai - Loxone išmaniojo namo sistema reikiamu metu užtikrina tinkamą visų patalpų temperatūrą, nepriklausomai nuo šilumos šaltinio.

Aptarkime išmanaus būsto įrengimo galimybes

Išmanaus būsto sprendimai gali būti pritaikyti ir įdiegti bet kuriame name. Susidomėjote? Pakalbėkime apie Jūsų išmanųjį namą! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus  ir padėsime įsirengti intelektinio pastato sistemą.

Vakarėlio rėžimas

Nustatant skirtingas namo būsenas keičiasi ir patalpų temperatūra. Visa tai keičiama vieno mygtuko paspaudimu. Pavyzdžiui, jūs galbūt norite turėti skirtingą patalpų temperatūrą vakarėlio metu.

Sužinoti daugiau

 

Nuotolinis šildymo valdymas

Savo išmaniuoju telefonu visada galite peržiūrėti ir keisti kambarių temperatūrą. Grįžtant iš kelionės nuotoliniu būdu išjungus "atostogų" režimą, įžengsite į šiltus ir jaukius namus.