Toliau išsamiai pateikiame išmaniojo namo diegimo procesus, kad supažindintumėme darbais, kurie bus atliekami Jūsų būste.

1. Planavimas

Dalyvaujant Jums ar Jūsų atstovui sukuriame techninę užduotį. Ją sudaro visa informacija apie išmaniojo namo sistemą – kaip ir kokiu būdu jis bus valdomas, kokiais scenarijais, parenkamas daviklių ir valdomų prietaisų kiekis.Dažnai tenka bendrauti su architektais ir dizaineriais, aptarti jutiklių dizainą ir išdėstymą, kad interjeras ir išmaniojo namo komponentai derėtų tarpusavyje. Išsiaiškinę Jūsų pageidavimus ir lūkesčius, pradedame projektavimo darbus.

2. Projektavimas

Pagal techninę užduotį parengiame detalų projektą, kurį sudaro elektros instaliacijos, apsaugos sistemų, daviklių, garso sistemos išdėstymas.Taip pat paruošiame automatikos ir elektros skydų projektus, parenkame kabelių tipus ir nubraižome jų išvedžiojimo schemą. Suderinus atitinkamus projektus su dizaineriais ir architektais, pereiname prie sistemos instaliavimo ir kabelių tiesimo darbų.

3. Kabelių klojimas ir instaliacija

Kabelių klojimo darbai gali būti atlikti dviem būdais:

  • Elektros instaliacijos ir kabelių klojimo darbus, pagal mūsų pateiktus detalius projektus ir su mūsų specialisto priežiūra, atlieka Jūsų pasirinktas elektros specialistas.
  • Visus minėtus darbus atlieka profesionalūs mūsų įmonės specialistai.

 

4. Įrangos surinkimas, programavimas ir testavimas

Kol vyksta kabelių klojimo darbai, inžinierius surinkinėja Jūsų automatikos skydą. Surinkus skydą, vykdomas nuodugnus visų komponentų testavimas. Tuomet programuojamas pagrindinis serveris, kuris bus išmaniojo namo "smegenys". Atlikus visus programavimo darbus, skydas paruošiamas transportavimui į Jūsų namus.

5. Įrenginių prijungimas

Esant šiam etapui Jūsų namuose pastatomas automatikos skydas, sumontuojami ir prijungiami jutikliai, patikrinama elektros instaliacija, sujungiami kompiuterinio tinklo komponentai, prijungiamos elektrinės užuolaidos, apsaugos, garso sistemos. Tuomet paleidžiama "protingo" namo sistema. 
 

 

6. Sistemos paleidimas

 
Mūsų inžinieriai nuodugniai patikrina name sumontuotą sistemą ir įsitikinę, kad viskas veikia sklandžiai, paleidžia sistemą ir atlieka pirminę demonstraciją. Atsižvelgiant į kliento lūkesčius, gali būti atliekami sistemos veikimo pataisymai. Per pirmuosius tris gyvenimo naujame būste mėnesius,  Jūs fiksuojate ir informuojate mus apie pastebėtus sistemos veikimo nesklandumus, kurie bus nedelsiant šalinami.