Net ir naktį, kai miegate, Loxone išmaniojo namo apsaugos sistema saugo Jus ir Jūsų šeimą. Įsibrovėliui patekus į Jūsų būstą, apsaugos sistema nedelsiant atsiunčia pranešimą apie pavojų į Jūsų telefono aparatą. Suveikus apsaugos sistemai norint išgąsdinti užpuolikus name visu garsu yra įjungiama garso sistema, taip pat paleidžiamas šviesų mirgėjimas, atidaromos užuolaidos ar žaliuzės. Jūsų namas taip pat praneš apie galimą gaisro arba vandens nuotėkio pavojų. Jūsų išmanus namas niekada nemiega.

Saugesnis namas, dirbantis su autopilotu veikiančia apsaugos sistema

"Loxone" namo sistemą sudaro įvairios apsaugos funkcijos. Jūsų namas apgalvoja ir automatiškai užtikrina, kad Jūsų šeima ir būstas būtų saugūs. Net naktį, kai miegate, sistema budi ir saugo. Išėjus iš namų sistema automatiškai įjungia signalizaciją. Visa tai padaroma naudojant esamus "Loxone" įrenginius. 

Sužinoti daugiau

Vaikų apsauga

Kartais nėra aišku, ką saugoti - namus nuo vaikų ar vaikus nuo namų. Kitaip tariant, protingas namas ne tik aptinka išorinius pavojus, bet ir užtikrina Jūsų vaikų saugumą. Jei vaikai yra palikti vieni namuose, tam tikros funkcijos ir prietaisai yra išjungiami, siekiant juos apsaugoti nuo vaikų. 

"Apsaugos nuo vaikų" būsena gali būti aktyvinama tik vienu mygtuko paspaudimu. Pavyzdžiui, yra galimybė vaikų kambaryje tam tikru metu išjungti televizorių, žaidimų kompiuterį ar internetą.

Dūmai, vanduo ir kiti pavojai

Pavojai gali tykoti bet kur. Sistema įspėja apie galimą pavojų, kad galėtumėte iš anksto imtis priemonių ir apsaugoti savo šeimą. Patalpoje atsiradus dūmų, išmanusis namas nedelsiant apie tai praneša mirksinčia šviesa ir atsiunčia pranešimą į mobilųjį telefoną. Žaliuzės ar užuolaidos atveriamos, tokiu būdų įspėjant kaimynus ir praeivius apie pavojų. Aptikus vandens nuotėkį virtuvėje ar vonioje, sistema Jus apie tai informuos ir, esant poreikiui, nutrauks vandens tiekimą visame name.

 

Jūsų namai, Jūsų duomenys

Visus Jūsų asmeninius duomenis saugo įvairios ugniasienės ir apsaugos sistemos. Informacija, susijusi su išmaniuoju būstu, saugoma ne nuotoliniuose serveriuose, o Jūsų namuose.