Protingas namas

Išskirtiniai namai

Išmanūs sprendimai, UAB
Adresas:
Veiverių g 150, Kaunas
Tel. nr.: +370 672 66488

Išmanus šildymo ir vėsinimo valdymas

Net neiškėlus kojos iš lovos išmaniojo namo sistema Loxone pradeda rūpintis šildymu šaltomis žiemos dienomis ir vėsina karštomis vasaros naktimis.

Besimokanti ir prisitaikanti šildymo valdymo sistema

Išmaniojo namo šildymo valdymo sistema gali mąstyti ir mokytis. Ji žino, kada reikia pradėti šildyti patalpą norint laiku pasiekti reikiamą temperatūrą, ir apskaičiuoja, kiek laiko tai užtruks. Sistema palaiko nustatytą kambarių šildymą net esant dideliems lauko temperatūros pokyčiams. Jei N. Šulija pateiks klaidiną orų prognozę, Jūsų namai išliks jaukūs ir šilti.

Lengvas valdymas

Autopilotu veikianti išmaniojo namo sistema leidžia tinkamu metu pasiekti reikiamą temperatūrą. Net jei grįšite namo ankščiau ir norėsite laikinai pakeisti kambario temperatūrą, tai padaryti galite išmaniojo telefono programėlėje.

Šildymas, kai jo reikia

Išmanusis namas žino jūsų šildymo poreikius. Jis suskaičiuoja, kiek namuose yra žmonių ir, ar Jūsų šeima yra išvykusi atostogų. Sistema tiesiogiai kontroliuoja šildymo šaltinį ir gali pagreitinti šildymą, kol bus pasiekta numatyta temperatūra. Pagal poreikį prisitaikanti šildymo sistema palaiko tinkamą patalpų temperatūrą ir taupo kaštus.

Paruošti išmanaus namo komplektai kiekvienam!

Paruoštus "Mini smart" komplektus galite peržiūrėti elektroninėje parduotuvėje. Į komplektą įskaičiuoti montavimo ir apmokymo darbai.
El. parduotuvė (jau greitai)

 

 

Norima temperatūra kiekviename kambaryje

Virtuvė 20 °C, svetainė 22 °C, darbo kambarys 18 °C.  Visuose kambariuose skirtingu paros metu palaikoma nustatyta temperatūra. Naktį geriau pailsėsite dėl puikiai išvėdintų kambarių ir poilsiui pritaikytos temperatūros, todėl būsite žvalūs, energingi ir pasiruošę imtis naujų iššūkių.

 

Visiems šildymo šaltiniams

Nesvarbu, ar tai būtų infraraudonųjų spindulių, konvekciniai ar elektriniai šildytuvai, šilumos šaltiniai, naudojantys dujas, kietąjį kurą, ar šilumos siurbliai - Loxone išmaniojo namo sistema reikiamu metu užtikrina tinkamą visų patalpų temperatūrą, nepriklausomai nuo šilumos šaltinio.

Aptarkime išmanaus būsto įrengimo galimybes

Išmanaus būsto sprendimai gali būti pritaikyti ir įdiegti bet kuriame name. Susidomėjote? Pakalbėkime apie Jūsų išmanųjį namą! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus  ir padėsime įsirengti intelektinio pastato sistemą.

Vakarėlio rėžimas

Nustatant skirtingas namo būsenas keičiasi ir patalpų temperatūra. Visa tai keičiama vieno mygtuko paspaudimu. Pavyzdžiui, jūs galbūt norite turėti skirtingą patalpų temperatūrą vakarėlio metu.

Sužinoti daugiau

 

Nuotolinis šildymo valdymas

Savo išmaniuoju telefonu visada galite peržiūrėti ir keisti kambarių temperatūrą. Grįžtant iš kelionės nuotoliniu būdu išjungus "atostogų" režimą, įžengsite į šiltus ir jaukius namus.

 

Išmanios apsaugos sistemos

Net ir naktį, kai miegate, Loxone išmaniojo namo apsaugos sistema saugo Jus ir Jūsų šeimą. Įsibrovėliui patekus į Jūsų būstą, apsaugos sistema nedelsiant atsiunčia pranešimą apie pavojų į Jūsų telefono aparatą. Suveikus apsaugos sistemai norint išgąsdinti užpuolikus name visu garsu yra įjungiama garso sistema, taip pat paleidžiamas šviesų mirgėjimas, atidaromos užuolaidos ar žaliuzės. Jūsų namas taip pat praneš apie galimą gaisro arba vandens nuotėkio pavojų. Jūsų išmanus namas niekada nemiega.

Saugesnis namas, dirbantis su autopilotu veikiančia apsaugos sistema

"Loxone" namo sistemą sudaro įvairios apsaugos funkcijos. Jūsų namas apgalvoja ir automatiškai užtikrina, kad Jūsų šeima ir būstas būtų saugūs. Net naktį, kai miegate, sistema budi ir saugo. Išėjus iš namų sistema automatiškai įjungia signalizaciją. Visa tai padaroma naudojant esamus "Loxone" įrenginius. 

Sužinoti daugiau

Vaikų apsauga

Kartais nėra aišku, ką saugoti - namus nuo vaikų ar vaikus nuo namų. Kitaip tariant, protingas namas ne tik aptinka išorinius pavojus, bet ir užtikrina Jūsų vaikų saugumą. Jei vaikai yra palikti vieni namuose, tam tikros funkcijos ir prietaisai yra išjungiami, siekiant juos apsaugoti nuo vaikų. 

"Apsaugos nuo vaikų" būsena gali būti aktyvinama tik vienu mygtuko paspaudimu. Pavyzdžiui, yra galimybė vaikų kambaryje tam tikru metu išjungti televizorių, žaidimų kompiuterį ar internetą.

Dūmai, vanduo ir kiti pavojai

Pavojai gali tykoti bet kur. Sistema įspėja apie galimą pavojų, kad galėtumėte iš anksto imtis priemonių ir apsaugoti savo šeimą. Patalpoje atsiradus dūmų, išmanusis namas nedelsiant apie tai praneša mirksinčia šviesa ir atsiunčia pranešimą į mobilųjį telefoną. Žaliuzės ar užuolaidos atveriamos, tokiu būdų įspėjant kaimynus ir praeivius apie pavojų. Aptikus vandens nuotėkį virtuvėje ar vonioje, sistema Jus apie tai informuos ir, esant poreikiui, nutrauks vandens tiekimą visame name.

 

Jūsų namai, Jūsų duomenys

Visus Jūsų asmeninius duomenis saugo įvairios ugniasienės ir apsaugos sistemos. Informacija, susijusi su išmaniuoju būstu, saugoma ne nuotoliniuose serveriuose, o Jūsų namuose. 

 

Išmanus apšvietimo valdymas

Nuo kambario apšvietimo labai priklauso Jūsų savijauta. Protingame name jausitės patogiai dėl jame sukurtos apšvietimo atmosferos.

Scenos įjungimas vienu paspaudimu

Skirtingas apšvietimo scenas galima pritaikyti prie savo nuotaikos ir poreikių naudojant pagrindinius, foninius šviestuvus, LED ar RGB juostas. Tokiu būdu sukuriama individuali būsto apšvietimo atmosfera. Įvairios apšvietimo scenos įjungiamos tik vienu mygtuko paspaudimu arba išmaniojo telefono programėle.

 

Apšvietimo valdymas

 Apšvietimo scenų pritaikymas pagal poreikius yra labai nesudėtingas – pakanka įjungti mobiliojo telefono programėlę ir pasirinkti naują apšvietimo kombinaciją, keičiant jo intensyvumą ir spalvų gamą. Paprasčiau nebūna!

Bevielės sistemos

Diegiant bevielią sistemą nereikia atlikti būsto remonto. Persikėlus į kitą būstą sistemą lengva išmontuoti ir panaudoti naujuose namuose.
Plačiau

Laidinės sistemos

Laidinės sistemos tinka projektuojant ir statant naują arba renovuojant būstą. Šios sistemos gali būti kombinuojamos su bevielėmis.
Plačiau

Romanečių ir užuolaidų valdymas

Jūsų namas žino Jūsų įpročius bei pomėgius. Galite nustatyti, kad žaliuzės ar užuolaidos pačios užsidarytų ar atsidarytų priklausomai nuo paros laiko ir temperatūros. Vasarą žaliuzės automatiškai nusileidžia, kai kambaryje pasiekiama nustatyta temperatūra, kad jis pernelyg neįkaistų. Žiemą dažnai išvykstame į darbą ir grįžtame iš jo, kai jau yra sutemę, todėl užuolaidos net nebūna atitraukiamos, o išmaniojo namo sistema automatiškai valdo užuolaidų ar žaliuzių būseną pagal poreikį.

Sužinoti daugiau

Apsauga

Kai name nėra žmonių, įjungiama būsena "Nieko nėra namuose", t.y. įjungiama signalizacija, užtraukiamos užuolaidos, užrakinamos durys, išjungiami nenaudojami prietaisai, užsukamas vanduo.  Įsibrovimo atveju žaliuzės ar užuolaidos automatiškai atsidaro, pradeda garsiai groti muzika, mirksėti šviesos, tokiu būdu įspėjami kaimynai ir praeiviai, kad namuose yra pašalinių asmenų. 

 

 

Natūralus žadinimas

Pavargote kiekvieną rytą girdėti įkyrų žadintuvo signalą? Kodėl nepabudus ryte natūralesniu būdu? Nustatytu metu palengva įsijungia apšvietimas, paleidžiama mėgstama muzika, atsidaro užuolaidos ar žaliuzės, kad rytinė šviesa patektų į miegamąjį - visa tai leis Jums lengvai atsibusti.

Neribotas lankstumas

Išmaniojo būsto sistema yra itin lanksti ir prisitaikanti prie individualių poreikių. Kad ir ką beturėtumėte - užuolaidas, romanetes, žaliuzės ar markizes - visa tai galite integruoti į  "Loxone" sistemą.

Išmanios garso sistemos

Gyvenimas klausantis muzikos

Gyvenamas protingame name yra tarsi skrydis autopilotu. Garso sistemos įrenginiai yra visiškai automatizuoti, todėl Jums belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis. Grįžus iš darbo namas sutinka Jus įjungdamas mėgstamą muziką, o iš jų išėjus, garso sistema išsijungia automatiškai.

Sužinoti daugiau

 

Tik viena programėlė

Išmaniajame name turite galimybę kontroliuoti muzikos paleidimą visuose kambariuose tik viena programėle, kurioje galite peržiūrėti garso takelių sąrašus ir bet kuriuo metu atlikti norimus pakeitimus. Šioje programėlėje taip pat galima reguliuoti garsą, pasirinkti norimas dainas ar jų grojaraštį, arba paleisti mėgstamą albumą.

Viskas viename

Įvairūs namuose esantys muzikos ir multimedijos įrenginiai gali būti integruoti į vieną centralizuotą sistemą. Tokiu būdu atsikratysite begalės nereikalingų nuotolinio valdymo pultelių ir visus prietaisus valdysite išmaniąja programėle.

Darnus veikimas kartu

Išmaniajame name įrenginiai sąveikauja tarpusavyje. Kiekvienas prietaisas žino, ką daro kitas, ir tokiu būdu sukuriama darni išmaniojo namo aplinka. Tai reiškia, kad tuo pačiu judesio davikliu galite valdyti apšvietimą, šildymą, apsaugos sistemą ar muziką.

Galite pasirinkite, kad skirtinguose kambariuose grotų skirtinga muzika. Svetainėje pasirinkite atpalaiduojančią muziką, įsipilkite taurę vyno ir atsiverskite mėgstamą knygą, tuo tarpu vaikai savo kambariuose gali klausytis jiems patinkančios muzikos. Dainas galite rinktis iš plataus muzikos asortimento – tiek iš asmeninės kolekcijos, tiek naudodami tokias muzikos paslaugas kaip „TuneIn“, „Spotify“, „Deezer“.

Apsaugos integravimas

Aptikusi įsibrovėlį išmaniojo namo garso sistema paleidžia muziką visu garsu. Tokio tipo garso apsaugos įjungimas išgąsdins bet kokį nusikaltėlį.
Susipažinkime plačiau

 

Aptarkime išmanaus būsto įrengimo galimybes

Išmanaus būsto sprendimai gali būti pritaikyti ir įdiegti bet kuriame name. Susidomėjote? Pakalbėkime apie Jūsų išmanųjį namą! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus  ir padėsime įsirengti intelektinio pastato sistemą.