Išmanus valdymo skydelis su NFC funkcija

10Sau

Išmanus valdymo skydelis su NFC funkcija

Norite turėti daugiau naujovių bei funkcionalumo savo išmaniuose namuose? Pridėkite daugiafunkcinį bei stilingą valdymo skydelį. Nesvarbu ar patalpoje, ar lauke, dieną, ar naktį, lyja arba šviečia "NFC Code Touch" siūlo idealų kompleksinį prieigos valdymo sprendimą durims, vartams, garažui ir signalizacijai viename įrenginyje, kuris yra modernaus ir elegantiško dizaino.

  1. Patogus būdas atrakinti išmanaus namo priekines duris naudojant unikalų kodą arba NFC žymą.

  2. Prieiga taip pat gali būti suteikta per vartus arba garažo duris su unikaliais kodais, kuriuose naudojami skirtingi įvedimo būdai.

  3. Įrengtas patalpoje, gali būti naudojamas kaip signalizacijos skydelis.

  4. Tai visiškai saugu! Tokia pačia technologija naudojasi bankai, atsiskaitant kortele vienu prisilietimu už smulkius pirkinius.

  5. NFC technologija turi beveik kiekvienas naujesnės kartos telefonas. Galėsite skirti protingui namui užduotis priglaudę savo mobiliojo telefono nugarėlę.

Kiekvienam šeimos nariui

 

Kiekvienas šeimos narys gali pasirinkti skirtingus asmeninius kodus. Pasirinkite savo  kombinaciją nuo 2 iki 8 skaitmenų.

Kodai turintys laiko intervalą

,,Protingo namo" programėlėje galite kurti kodus, kurių laikas yra ribotas, todėl jie veiks tik tada, kai to reikės.

  • Galite sukurti kodą, kuris veikia tik tam tikrą datą ir laiką. Po to kodas tiesiog nustoja veikti.
  • Tai ypač naudinga, jei norite suteikti trumpalaikę prieigą.
  • Turi kodus, kurie dirba tik tam tikromis valandomis ar tam tikromis dienomis. Šie kodai galioja, bet tiesiog neveikia jei nori suvesti netinkamu laiku.
  • Tai naudinga,norint leisti vaikų auklę tik antradienį ir ketvirtadienį nuo 14 iki 17 val.

Aukštos kokybės stiklas

 Galite tikėtis aukštos bei išskirtinės kokybės. Gaminys yra atsparus išoriniam nusidėvėjmui ir yra pagaminta Vokietijoje.

 

 


Patogumas

Laisvai priskiriamos durų skambučio mygtukas. Dvipusis mygtukas veikia taip, kad atliktumėte kitas ,,išmanaus namo" funkcijas. Pavyzdžiui, gali įjungti verandos ir koridoriaus šviesą.

 


Pašvietimas

Tamsiu paros metu mygtukų kontūrai bus pašviesti, o intergruoti šviesos diodai gali būti naudojami raudonos, žalios, melynos ir baltos spalvos, nurodančias skirtingas būsenas.

 


Atsparus UV spinduliams

Naudojant aukštos kokybės medžiagas, įskaitant UV atsparią plastiką, sumontuotą už stiklo fasado, NFC nebus geltonos spalvos ir niekados neatsiras dilimo požymių dėl išorinių poveikių. Išmanus valdymo skydelis sukurtas taip, kad būtų ilgaamžis.