NFC išmaniosios žymos supaprastintam protingam gyvenimui

05Lap

NFC išmaniosios žymos supaprastintam protingam gyvenimui

Kas yra NFC?

NFC reiškia "Near Field Communication" - perdavimo standartą duomenims keistis per radiją. Dauguma naujų "Android" įrenginių jau palaiko "NFC". Idėja yra paprastas: palaikykite savo "NFC" įrenginį iki "žymos", kad automatiškai atliktumėte funkciją: nustatykite žadintuvą, sukurkite priminimą arba atidarykite konkretų tinklalapį. Mes padarėme to dar vieną žingsnį, leidžiančią suaktyvinti išmanaus namo funkcijas, pvz., Atidaryti garažo vartus arba įjungti konkrečią apšvietimo scena. Jūs galite sukonfigūruoti savo išmanes žymas tiesiai iš Loxone programėlės, ir jie gali būti perrašomi, kad galėtumėte juos pakeisti, taip kaip jūs norite.

Su naujais "NFC Smart Tags" galite aktyvuoti visas mėgstamiausias išmanaus namo funkcijas, neatverdamas programos. Tiesiog palieskite išmanę žymą su "Android" įrenginiu, kad galėtumėte atlikti pasirinktą veiksmą: atidarykite duris, įjunkite arba deaktyvuojame signalizacija arba atidarykite programą tam tikroje funkcijoje.

NFC žymelė, esanti ant sienos šalia garažo, leis jums atidaryti garažo vartus, tiesiog paliesdami telefoną prie žyma.

Paprastas ir greitas nustatymas

Norėdami suaktyvinti NFC išmanes žymas, paprasčiausiai atsisiųskite naujausią Loxone išmanaus namo programos versiją savo "Android" įrenginyje, kuriame veikia NFC. Skiltyje "Nustatymai"> "Įrankiai"> "NFC" galite nustatyti komandas ir programų pozicijas ir netrukus pradėsite jas naudoti.