Jūsų namas žino Jūsų įpročius bei pomėgius. Galite nustatyti, kad žaliuzės ar užuolaidos pačios užsidarytų ar atsidarytų priklausomai nuo paros laiko ir temperatūros. Vasarą žaliuzės automatiškai nusileidžia, kai kambaryje pasiekiama nustatyta temperatūra, kad jis pernelyg neįkaistų. Žiemą dažnai išvykstame į darbą ir grįžtame iš jo, kai jau yra sutemę, todėl užuolaidos net nebūna atitraukiamos, o išmaniojo namo sistema automatiškai valdo užuolaidų ar žaliuzių būseną pagal poreikį.

Sužinoti daugiau

Apsauga

Kai name nėra žmonių, įjungiama būsena "Nieko nėra namuose", t.y. įjungiama signalizacija, užtraukiamos užuolaidos, užrakinamos durys, išjungiami nenaudojami prietaisai, užsukamas vanduo.  Įsibrovimo atveju žaliuzės ar užuolaidos automatiškai atsidaro, pradeda garsiai groti muzika, mirksėti šviesos, tokiu būdu įspėjami kaimynai ir praeiviai, kad namuose yra pašalinių asmenų. 

 

 

Natūralus žadinimas

Pavargote kiekvieną rytą girdėti įkyrų žadintuvo signalą? Kodėl nepabudus ryte natūralesniu būdu? Nustatytu metu palengva įsijungia apšvietimas, paleidžiama mėgstama muzika, atsidaro užuolaidos ar žaliuzės, kad rytinė šviesa patektų į miegamąjį - visa tai leis Jums lengvai atsibusti.

Neribotas lankstumas

Išmaniojo būsto sistema yra itin lanksti ir prisitaikanti prie individualių poreikių. Kad ir ką beturėtumėte - užuolaidas, romanetes, žaliuzės ar markizes - visa tai galite integruoti į  "Loxone" sistemą.