Paslėptas, integruotas jungtukas.

05Lap

Paslėptas, integruotas jungtukas.

Virtuvė

Nesvarbu, ar jusu rankos yra šlapios ar pilnos tešlos. Maišydami ta skanu šokoladini padaža vis tiek galite valdyti apšvietima, muzika ar net ištraukimo ventiliatoriu su keliais paspaudimais nuo virtuves stalviršio. Sukurtas protingas namų valdymas bendradarbiaujant kartu su "Strasser Steine" integruojamas tiesiai i jusu virtuvę.

Baldai

Tiesiog nėra prasmės atsistoti iš už savo stalo, kad galėtumėte kontroliuoti apšvietimą, užuolaidas ar muziką, kai studijuojate. Visą šį valdiklį integruosime tiesiai į jūsų stalą.

Būkite originalūs!

Vietos kur galėtumėte įdėti šį jungtuką savo namuose, galimybės yra beveik neribotos! Nesvarbu, ar norite integruoti nematomą valdymą minimalistiniu interjeru, ar pridėti slapto agento elementą. Šio jungtuko universalumas yra tik nuo jūsų pasirinkto sprendimo.

Lietimo taškai

Naudoti galima tik penkis lietimo taškus, bet juos galima kombinuoti. Mūsų rekomendacija būtų išbandytas ir patikimas "Switch Standard", didelis centrinis taškas apšvietimui, kairieji du jutuminiai taškai priskirti muzikos valdymui, o dešinieji užuolaidų kontrolei.

Aktyvinimo lietimo taškas

Jūs nenorėtumėte, kad šviesos būtų išjungtos jums begamint picos tešla ant virtuvės stalo. Štai kodėl yra aktyvinimo funkciją, leidžiančią penkis lietimo taškus padaryti veiklius keletą sekundžių. Pakeiskite apšvietimą, pasigarsinkite dainą ir netrukus jungtukas vėl nueis miegoti. 

Žinoma jeigu pageidausite suvaldyti kitas funkcijas jungtukų ,pavyzdžiui įjunkti gartraukį. Be vargo tai padarysime!

 

Būsenos indikatoriai

Patogūs šviesos diodų indikatoriai leis jums žinoti kada jungtukas aktyvus kada ne. Diodai pamažu po vieną išsijungs ir jūs matysite kiek laiko liko iki budėjimo režimo.