360 ° išmanūs namai

Įsivaizduokite pagalbininką, kuris automatiškai tvarko užduotis jūsų namuose, atlaisvindamas laiką svarbiausiems dalykams gyvenime."Loxone" yra tai 360 ° protingas namų sprendimas: nuo apšvietimo ir šildymo valdymo iki saugumo, žaliuzių, muzikos ir energijos valdymo, viskas jūsų namuose gali būti protingai automatizuota. Nesvarbu, ar jūs statote, renovuojate, plečiate ar tiesiog siekiate patobulinti savo namus, turime jums sprendimą.

Plačiau apie išmanų būstą

Jūsų išmanus namas yra saugus

Lyginant kitas išmaniųjų namų sistemas loxone nenaudoja debesų technologijos. Visa informacija saugoma Jūsų namuose.

Kitos išmanios sistemos

Loxone sistema

Kas yra tikras išmanus namas?

Jūs tikriausiai esate girdėję terminą "tikras išmanus namas". Kas tai yra iš tikrųjų? Kuo Loxone sistema išsiskiria iš kitų gamintojų ir ją daro tikra išmaniųjų namų sistema.

Tai daugiau nei valdymas apšvietimo su telefonu. Tai nuostabus jausmas kai per metus už Jus namas atlieka 50 000 užduočių ir Jums belieka tik malonumas susitelkti į svarbesnius gyvenimo įvykius.

Montavimas, projektavmas, priežiūra

Protingo namo sprendimai gali būti pritaikyti ir įdiegti bet kuriame būste. Susidomėjote? Pakalbėkime apie Jūsų išmanųjį namą! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus  ir padėsime įsirengti intelektinio pastato sistemą.

Atnaujiname ir prižiūrime jau esamas loxone sistemas, teikiame konsultacijas. Esame Loxone gamintojo partneriai Lietuvoje.

Justinas Vildžius Inžinierius ( Išmanūs sprendimai, UAB )

Kasdienes užduotis palikite IŠMANIEMS NAMAMS!

O įrengimo darbus šios sritiems PROFESIONALAMS!

 Esame sertifikuoti šio gamintojo partneriai Lietuvoje.