Išmanus būstas kiekvienam!

Visada svajojote apie išmanaus būsto galimybes? Norite nebrangaus ir greito sprendimo? Žinoma, nenorite permokėti? Tada bevielis sprendimas tikrai jums. Pats paprasčiausias ir mažiausiai laiko trunkantis būdas paversti paprastą būstą į išmanųjį. Nesvarbu kur gyvenate ar mažame butuke ar ištaiginguose rūmuose bevielio sprendimo galimybės neribotos.

Kas yra protingas namas?

Protingo namo sistema prisitaiko prie Jūsų poreikių, atlieka numatytus uždavinius atsižvelgdama į metų laiką, oro sąlygas, žmonių būvimą namuose. Būstas už Jus atlieka tūkstančius užduočių, sukurdamas patogų gyvenimą.

Sužinoti daugiau

Išmanaus būsto valdiklis be laidų

Papildomos įrangos įdiegimas neretai padidina kaštus kai reikia gadintis sienas ar kitą name esančia apdailą. Tai sukelia papildomų nepatogumų ir atgraso nuo namų modernizavimo. Bevielė sistema Loxone GO tokių problemų nesudaro. Visi davikliai gražūs ir nedarko bendro namų stiliaus.

Centrinės Jūsų namo "smegenys"

Visas užduotis atlieka vienas išmanus valdiklis Loxone GO. Visi namuose esantys bevieliai įrenginiai tarsi sujungti į centrinę nervų sistema ir jos smegenys - Loxone GO.

Pasitelkiant įvairius daviklius, bevieles sistemas ir įrenginius galime sukurti neribotas išmanaus namo galimybes, kurių dėka galime valdyti: šildymą, užuolaidas, durų ir langų užraktus, vėdinimą ar vėsinimą, muziką ir dar daug kitų dalykų.