Išmanusis namas prisitaiko prie Jūsų poreikių, atlieka numatytus uždavinius atsižvelgdamas į metų laiką, oro sąlygas, žmonių buvimą namuose. Būstas už Jus atlieka tūkstančius užduočių, sukurdamas patogų gyvenimą. 

Išskirtinis būstas

Išmanusis namas supranta Jūsų įpročius – kada turi būti įjungiamas apšvietimas, kokia yra Jūsų mėgstama muzika ar jauki kambario temperatūra, ypač kai gaminate valgį, poilsiaujate ar mėgaujatės draugų kompanija. Tokį komfortą gali suteikti tik „Loxone“ būsto sistema.

Lengvas valdymas

Autopilotu veikianti išmaniojo namo sistema leidžia tinkamu metu pasiekti reikiamą temperatūrą. Net jei grįšite namo ankščiau ir norėsite laikinai pakeisti kambario temperatūrą, tai padaryti galite išmaniojo telefono programėlėje.

 

 

Intelektuali apsauga

"Loxone" namo sistemą sudaro įvairios apsaugos funkcijos. Jūsų namas apgalvoja ir automatiškai užtikrina, kad Jūsų šeima ir būstas būtų saugūs. Net naktį, kai miegate, sistema budi ir saugo. Išėjus iš namų sistema automatiškai įjungia signalizaciją. Visa tai padaroma naudojant esamus "Loxone" įrenginius. 
Skaitykite plačiau

 

Ar žinojote, kad Jums išėjus iš namų išmanusis namas pasirūpina turto saugumu. Name automatiškai įjungiama signalizacija ir nutraukiamas visų nenaudojamų įrenginių veikimas, pvz. išjungiamos apšvietimo, garso sistemos, užsukamas vanduo, užrakinamos durys, užtraukiamos užuolaidos, sumažinamas šildymas. Prieš išeinant reikia tik paspausti vienintelį mygtuką „Išeinu iš namų“ arba perbraukti pirštu per integruotą biometrinį skaitytuvą. Tuomet galite būti ramūs, jog nepalikote įjungto lygintuvo, viryklės ar kito įrenginio. Ir visa tai toli gražu nėra utopinės idėjos, tai inovatyvios funkcijos, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinis pažangus būstas.

Justinas Vildžius Inžinierius ( Išmanūs sprendimai, UAB )